Kontakt oss

Har du spørsmål eller ønsker et uforpliktende tilbud? Ring direkte til din lokale elektriker eller benytt deg av kontaktskjemaet under – så kommer vi raskt tilbake til deg.

RØYKEN/HURUM

Hans Rosenquist

Telefon: 400 78 766
E-post: hans@abelektro.as

LES MER

DRAMMEN

Marius Nadstazik

Telefon: 930 20 788
E-post: marius@abelektro.as

LES MER

STABEKK/BÆRUM

Christian Nielsen

Telefon: 915 18 707
E-post: christian@abelektro.as

LES MER

OSLO

Frode Larsen

Telefon: 916 63 718
E-post: frode@abelektro.as

LES MER

ASKER/NESBRU

Mats Hagli

Telefon: 926 61 496
E-post: mats@abelektro.as

LES MER

RØRLEGGER

Lars Fransson

Telefon: 480 18 155
E-post: lars@abelektro.as

LES MER

AB Elektro

Telefon: 480 85 000
post@abelektro.as

Økonomi

For fakturaspørsmål
post@abelektro.as

Send oss din henvendelse

Design: Fuel Express, Utvikling: 07 Interaktiv